wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O FIRMIE

O FIRMIE

O FIRMIE

  
  
   Firma Mardecor Pro sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów. Rozpoczęła ona działalność w roku 2003 i od tej pory sukcesywnie, prężnie się rozwija. Profesjonalizm i konsekwencja w działaniu sprawiły, że z małej  firmy powstało duże przedsiębiorstwo znane w kraju, a także za granicą. Obecnie posiadamy nowoczesną hurtownię o powierzchni 2500 m kwadratowych.
   Oferujemy szeroką gamę artykułów do wyposażenia wnętrz. Proponujemy eleganckie w formie, ponadczasowe i gustowne meble oraz starannie dobrane, wyszukane dodatki dekoracyjne. W oferowanych  kolekcjach znajdują się produkty utrzymane w stylistyce światowych trendów.
   Utrzymujemy wysoki poziom oferowanych usług, dlatego też nieustannie poszerzamy asortyment o nowe i uznane europejskie marki, które wprowadzają na rynek unikatowe produkty na światowym poziomie. Olbrzymia ilość produktów znajdujących się w naszej podstawowej ofercie zapewnia dużą wszechstronność wyboru w pełni trafiającego i zaspokajającego gusta i oczekiwania naszych Klientów.
   Dodatkowo importujemy meble, oświetlenie i akcesoria w krótkich i niepowtarzalnych seriach, co zapewnia naszemu asortymentowi unikalny styl.
   Stawiając na ciągły rozwój prowadzonej przez nas firmy, niezmiennie dążymy do zachowania najwyższej jakości produktów i usług oferowanych za naszym pośrednictwem. Swoją pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem pozwalającym sprostać wszelkim oczekiwaniom Klienta decydującego się na wybór jednej z wielu naszych propozycji.

   Zapraszamy do współpracy.
. 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu