wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

ZASADY WYSYŁKI
JAK PAKUJEMY PRZESYŁKI (BEZPIECZEŃSTWO PRZESYŁKI)
 
 • Duża część sprzedawanych przez nas produktów to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić, stłuc lub zmiażdżyć. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu grubych kartonów, folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy.
 • Bardzo staramy się, aby przesyłka do Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjecia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.
 • Towar  wysyłany jest z naszego magazynu i nie posiada wad. W razie stwierdzenia wad, klient ma prawo wymiany na nowy lub zwrot gotówki na wskazany nr.konta.
KIEDY OTRZYMAM ZAMÓWIONE PRODUKTY (DOSTAWA)
 • Sklep Czerwona Lampa wysyła towar wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, zwykle trwa to nie dłużej niż 2-3 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 7-10 dni od momentu złożenia zamówienia. Informację o planowanym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz zawsze na stronie produktu.
 • Nie wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie online są dostępne w naszym magazynie, część z nich musimy sprowadzić na zamówienie. Wydłuża to czasami proces zamówienia o kilka dodatkowych dni. Jeśli spotkają nas jakieś trudności i nie bedziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w zadeklarowanym czasie, skontaktujemy się z Tobą.
 
KOSZTY WYSYŁKI
 • Koszty dostawy (opłaty za wysyłkę i opakowanie) nie są wliczone w cenę produktu i są doliczane kupującemu na końcowym etapie składania zamówienia.
 • Zamawiając kilka   produktów   jednocześnie, unikniemy powielania kosztów transportu. Nie ma możliwości grupowania dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
 • Sklep internetowy czerwonalampa.pl dostarcza zamówiony towar za pośrednictwem firm kurierskich: FedEx, K-EX, UPS

…................................................................................
Dostępne formy dostawy i cennik
 
 • Kurier (płatność przelewem na nasze konto ) -14 zł. Czas dostawy: do 3 dni roboczych. Przesyłka jest dostarczana w godzinach 8 – 17-ej
 • Kurier (płatność za pobraniem)-19 zł. Czas dostawy: do 3 dni roboczych. Przesyłka jest dostarczana w godzinach 8-17-ej.
 • Odbiór osobisty w siedzibie sklepu- bez opłat. W uzgodnionym z klientem terminie.
Uwaga

Dla przesyłek ponadwymiarowych np. meble, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia kosztu przesyłki.

Wszystkie paczki są ubezpieczone na koszt sprzedającego.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu